teenused

Meil on hea meel pakkuda teile parima hinna- ja kvaliteedisuhtega blank riideid. Kui Te meie e-poest omale meelepärast toodet ei leidnud, siis uurige jullgelt lisa, võttes meiega ühendust läbi facebooki või kotaktivormi. Omapusa koduleheküljel on väga väike kuid kõige standartsem valik meie toodetest.

disaini endale ise just sellised riided nagu sulle meeldivad
disainer clothes

Kui on vaja midagi kuskile peale tikkida, printida või trükkida peab olema kõigepealt kujundus koos failidega, mis ilustreerib lõpp-produkti. Selleks, et aga masinad kujundustest aru saaks tuleb saada vajaminevad failid vektorformaati. 
Siinkohal on lendavad appi Omapusa mesilased, kes võivad selle koorma enda tiibade alla võtta!

Pakume erinevaid trükilahendusi sealhilgas tikkimist, siidi-, digi-, transfer- ning kuumpresstrükki. Trükilahendus on ka hinna kujunemisel suureks osaks. 

tikkimismasin

k.k.k.

korduma kippuvad küsimused

Omapusast saab tooteid tellida meie e-poe kaudu…
Leia endale sobiv toode, täida ära toote juures olev ankeet ning saadame teile esimesel võimalusel meili peale  kujunduse koos selle toote maksumusega.

Omapusa hind sõltub eelkõige trükiste kogustest ning kujunduse komplektsusest.
Uhe värvi ning ühe trükiga t-särk maksab näiteks 10€.
Meilt on võimalik ka hulgi osta, mis tähendab, et suurema koguse puhul on hind palju madalam.

Jah, on küll. Omapusa koduleheküljel on väga piiratud, kuid kõike standartsem osa meie tootevalikust. Kui Te ei näe sobivat värvi või toodet meie e-poest, siis täitke ära meie kontaktvorm ning vastame teile eimesel võimalusel

Toodete kätte saamiseks on kaks võimalust:
1. teile lähim pakiautomat (mugavam)
2. tulete sellele ise järgi aadressile Pae8 (soodsam)

Kui teil on soov asju proovida siis andke meile sellest facebooki või kontaktivormi abil teada ning seejärel anname teada, kas meil on parasjagu teile sobivas suuruses näidist leida. Kui aga ei taha oma pead sellega vaevata siis võite tuua meile mõne enda pusa/särgi ning võime ka sellele logod peale trükkida.